Strony związane z hasłem 'rzeszów':

 • Restauracja - Karczma Chłopska »

  Karczma chłopska to jednocześnie restauracja, lokum w którym masz możliwość przyjemnie spędzić swój czas grając w kręgle ale także środowisko w jakim znajduje się klimatyczna, nowoczesna sala weselna którą masz możliwość również wynająć na inną okazję jak komunia, chrzciny lub imieniny. Gwarantujemy z naszej strony atrakcyjne stawki a także bezproblemowość. Karczma Chłopska dysponuje sporym parkingiem oraz ogrodem z sporą ilością kwiatów. Fotografie z naszego baru oraz wiele innych informacji takich jak serwowane menu, dokładne ceny czy kontakt dostępne są na stronie online.

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Spa Rzeszów »

  Hotel Sokół to propozycja zarówno dla klientów biznesowych jak i dla osób jakie poszukują odpoczynku ale także dla turystów dla jakich nasz obiekt jest idealną lokalizacją na wyjazdy w Bieszczady, do Zamku Łańcut i wielu innych miejsc znajdujących się w naszym regionie. Na naszej stronie internetowej odnajdziesz dokładną naszą ofertę oraz standard, który dostarczamy każdemu klientowi. Profesjonalna obsługa zaprowadzi Cię do swojego pokoju oraz powie na co masz możliwość liczyć w Obiekcie Sokół. Obiekt został niedawno otwarty i posiada specjalny zabytkowy wygląd. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia i bramy - Kuźnia Róg »

  Poszukujesz fachowca z dziedziny kowalstwa artystycznego, planujesz żeby wyselekcjonować firmę, która zaoferuje Ci jednocześnie dobry termin, atrakcyjną cenę i zapewni dobrą jakość proponowanych usług? Jeżeli tak to oferta firmy Kuźnia Róg ma możliwość spełnić wszelkie Twoje oczekiwania. Zawsze przystępujemy do jakiegokolwiek zlecenia indywidualnie a usługi realizujemy z stu procentowym zaangażowaniem, zrobiliśmy już wiele zleceń, jakie dostępne są na profilu społecznościowym FB ale i na naszej stronie firmowej. Wykonujemy właściwie wszystkie elementy, które są możliwe do utworzona w Kuźni.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Rzeszowie »

  Przedszkole Kraina Szczęścia to miejsce przyjazne dla każdego malucha. Najważniejsze dla żłobka jest to żeby dziecko, które trafi do naszej placówki spędzało bardzo dobrze czas i zarazem rozwijało własne zdolności. Nasza grupa to jednocześnie nauczyciele ale również lekarze czy psychologowie. Cała kadra stara się o to żeby dziecko spędzając u nas swój czas osiągało jak najwięcej zdolności. Zapisy są stale, jeżeli tylko pojawi się miejsce umożliwiamy zapis następnego malucha. Kraina Szczęścia mieści się w Rzeszowie na ulicy Ofiar Katynia.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »